Image1 Image2 Image3 Image4
AKTUALIZACJA WERSJI MOODLE do 3.1.2+

Logo MOODLEDbając o bezpieczeństwo oraz dostęp do najnowszych aktualizacji modułów wszystkie platformy MOODLE dostępne dla pracowników i studentów Uniwersytetu Śląskiego zostały zaktualizowane do wersji 3.1.2+. Jeżeli zauważą Państwo problemy pojawiające się po zmianie wersji na nowszą lub mają inne uwagi, sugestie lub propozycje związane z platformami Moodle (np. instalacja dodatkowych modułów lub nowych bloków) prosimy o przesłanie ich drogą mailową na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Poprawki i informacje o aktualnej wersji systemu dostępne są pod adresem: https://docs.moodle.org/dev/Moodle_3.1.2_release_notes. Nowości tej wersji dostępne są pod adresem: https://docs.moodle.org/31/en/New_features. Natomiast wszelkie informacje ogólne, moduły i tzn. wtyczki do platformy Moodle znajdą Państwo pod adresem: http://moodle.org/.

 
Szkolenie BHP - pracownicy WNoZ

Szanowni Państwo,

Szkolenie BHP z zagrożeniami (dla pracowników WNoZ) znajduje się na platformie:

 
Po zalogowaniu przez CAS (Centralny Punkt Logowania) w środkowej części platformy w bloku: “Moje kursy”, będzie dostępne szkolenie BHP.
 
Można również skorzystać z bezpośredniego linku do kursu:
 
W razie problemów proszę o kontakt pod numerem: 501 166 379.