Image1 Image2 Image3 Image4
E-metodyk 2018

Stowarzyszenie E-learningu Akademickiego zaprasza nauczycieli akademickich specjalizujących się w nauczaniu online do wzięcia udziału w V edycji certyfikacji e-metodyków. Podstawą uzyskania certyfikat u jest pomyślne zdanie egzaminu pisemnego, który odbędzie się 7 grudnia 2018 r. w Poznaniu.

Termin przesyłania zgłoszeń upływa 30 listopada 2018r. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie internetowej Stowarzyszenia pod adresem www.sea.edu.pl w zakładce: Certyfikacja SEA.

 
AKTUALIZACJA WERSJI MOODLE do 3.5

Logo MOODLEDbając o bezpieczeństwo oraz dostęp do najnowszych aktualizacji modułów wszystkie platformy MOODLE dostępne dla pracowników i studentów Uniwersytetu Śląskiego zostały zaktualizowane do wersji 3.5. Jeżeli zauważą Państwo problemy pojawiające się po zmianie wersji na nowszą lub mają inne uwagi, sugestie lub propozycje związane z platformami Moodle (np. instalacja dodatkowych modułów lub nowych bloków) prosimy o przesłanie ich drogą mailową na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Poprawki i informacje o aktualnej wersji systemu dostępne są pod adresem: https://docs.moodle.org/dev/Moodle_3.5_release_notes. Nowości tej wersji dostępne są pod adresem: https://docs.moodle.org/35/en/New_features. Natomiast wszelkie informacje ogólne, moduły i tzn. wtyczki do platformy Moodle znajdą Państwo pod adresem: http://moodle.org/.