Image1 Image2 Image3 Image4
II ogólnopolskie seminarium SEA
W dniach 17-18 maja 2019r. w Łodzi odbędzie się

II ogólnopolskie seminarium SEA pod patronatem Uniwersytetu Łódzkiego: "Metodyka e-learningu"

 

Seminarium rozpocznie sesja plenarna prowadzona przez e-learningowców z Łodzi, Krakowa, Częstochowy i Warszawy. Część druga to warsztaty:

  1. Machine learning w nauczaniu online

  2. Aktywizacja studentów zdalnych poprzez wykorzystanie elementów grywalizacji

  3. Tworzenie dostępnych i interaktywnych kursów e-learningowych

  4. Testy w Office 365 – nauczanie i egzaminowanie okiem metodyka

Na zakończenie pierwszego dnia seminarium odbędzie się koncert w pięknej scenerii Pałacu Biedermanna i kolacja, podczas której będzie możliwość rozmowy i wymiany doświadczeń z e-learningowcami z całej Polski!

Organizatorem seminarium są Członkowie Stowarzyszenia E-learningu Akademickiego z Łodzi wraz z Komisją ds. Doskonalenia Dydaktyki UŁ.

 
AKTUALIZACJA WERSJI MOODLE do 3.6.2

Logo MOODLEDbając o bezpieczeństwo oraz dostęp do najnowszych aktualizacji modułów wszystkie platformy MOODLE dostępne dla pracowników i studentów Uniwersytetu Śląskiego zostały zaktualizowane do wersji 3.6.2. Jeżeli zauważą Państwo problemy pojawiające się po zmianie wersji na nowszą lub mają inne uwagi, sugestie lub propozycje związane z platformami Moodle (np. instalacja dodatkowych modułów lub nowych bloków) prosimy o przesłanie ich drogą mailową na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Poprawki i informacje o aktualnej wersji systemu dostępne są pod adresem: https://docs.moodle.org/dev/Moodle_3.6_release_notes. Nowości tej wersji dostępne są pod adresem: https://docs.moodle.org/36/en/New_features. Natomiast wszelkie informacje ogólne, moduły i tzn. wtyczki do platformy Moodle znajdą Państwo pod adresem: http://moodle.org/.